Udržitelnost

    

 

THE SKINCARE THAT CARES 

Naše značka je založena na snaze nabízet vysoce kvalitní kosmetiku za cenu, která je nejen spravedlivá, ale také přiměřená. Chceme, aby cena byla dostupná, protože věříme, že péče o pleť je právem pro každého! Ale může být cena skutečně spravedlivá, pokud nezohledňuje náklady na životní prostředí? Ne. Proto máme jako značka povinnost omezit dopad našich výrobků na životní prostředí a být v tomto ohledu transparentní. Jako zákazníci chceme mít možnost vědomě se rozhodovat a mít z toho dobrý pocit. Uděláme, co bude v našich silách, ale jsme si vědomi, že je to dlouhá cesta. Ne vždy budeme mít dokonalé řešení, ale to nám nezabrání v tom, abychom se o tuto cestu podělili s maximální transparentností. Naším slibem jako značky je poskytovat vám skutečné výsledky, proč by tomu mělo být jinak? Záleží nám na tom, co máme rádi. Proto nám záleží na ochraně životního prostředí stejně jako na péči o vaši pokožku. 

PÉČE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

ZJISTIT VÍCE

Pro naše obaly jsme nepřijali žádné systémy zpětného odběru a opětovného použití – je to na vás! Podle našeho průzkumu dopad vyplývající ze zpětného odběru, dodatečné přepravy a dezinfekce lahví ve skutečnosti daleko převyšuje dopad vhození láhve do správného recyklačního koše doma!

 

ZJISTĚTE, JAK SPRÁVNĚ RECYKLOVAT NAŠE OBALY


DNA PRODUKTŮ SKINLABO

Milujeme zvířata a jsme tvrdě CRUELTY FREE: nikdy netestujeme a nebudeme testovat na zvířatech!

 

Neděláme kompromisy v tom, čemu věříme.
Všechny produkty SkinLabo jsou navrženy s ohledem na princip méně je více, mají čisté složení s nejméně 90 % složek z přírodních zdrojů a jsou vhodné pro vegany. Jsou testovány, neobsahují nikl a dodržují přísnou černou listinu složek, které se nikdy neobjeví v našich přípravcích.

 

 

... a naše výrobky neustále přehodnocujeme, abychom zlepšili jejich dopad na životní prostředí.

 

PÉČE O LIDI

Sníme o tom, že budeme lidem pomáhat. Sníme o tom, že budeme cenově dostupní. Zásadně se snažíme udržet spravedlivou a nízkou cenu. Sníme také o tom, že se každý může bez jakýchkoli překážek postarat sám o sebe, a chceme, aby se na našich webových stránkách a sociálních sítích cítil zastoupen každý.

Chceme v tomto směru pokračovat a máme velké plány...

Zůstaňte s námi a pomozte nám se zlepšovat!

PODĚLTE SE S NÁMI O SVÉ NÁZORY

 SMART CHARITY

PODPORUJEME POUZE PROJEKTY, KTERÝM VĚŘÍME A JEJICHŽ HODNOTY SDÍLÍME.

ZJISTIT VÍCE 

BUDEME DBÁT NA TO, ABYCHOM SE S VÁMI PODĚLILI O NAŠI CESTU!

CHCETE SE ROZHODOVAT VĚDOMĚJI? KONTAKTUJTE NÁS NA SUSTAINABILITY@SKINLABO.COM/span>