ZPŮSOBY PLATBY

6. ZPŮSOBY PLATBY

Při platbě bude Zákazník přesměrován na stránky ústavu pověřeného správou platebních postupů a bude muset tento ústav autorizovat k tomu, aby odepsal částku Objednávky z jeho kreditní karty nebo účtu, jenž se vztahuje ke zvolenému způsobu platby. Společnost SkinLabo nebude mít v žádném případě přístup k údajům o kreditní kartě nebo jiným údajům poskytnutým během platebního procesu. Společnost SkinLabo nemůže v žádném případě nést odpovědnost za jakékoli nezákonné nebo podvodné použití kreditní karty nebo účtu souvisejícího s platebním prostředkem zvoleným Zákazníkem třetími stranami a/nebo za jakékoli chyby, opomenutí nebo selhání ústavů, které jsou čas od času pověřeny správou platebních procesů.

6.1. Kreditní karty.

Immagine che contiene Carattere, logo, schermata, Elementi graficiDescrizione generata automaticamente

V případě nákupu Výrobků platbou kreditní kartou Visa, Mastercard, Maestro nebo American Express bude částka související s nákupem okamžitě odepsána z účtu úvěrového ústavu současně s odesláním Objednávky. V případě zrušení Objednávky ze strany Zákazníka nebo v případě jeho neakceptování ze strany společnosti SkinLabo, bude současně požádáno o zrušení transakce a uvolnění zastavené částky. Doba uvolnění závisí výhradně na bankovním systému a může trvat až do přirozeného data ukončení platnosti (24 dní od data autorizace). Po zrušení transakce nemůže společnost SkinLabo za žádných okolností nést odpovědnost za případné přímé či nepřímé škody způsobené zpožděním bankovního systému při uvolnění zastavené částky. V případě, že se Objednávka Zákazníka zpracuje po 23. dni od data odeslání, společnost SkinLabo přesto strhne dlužnou částku z kreditní karty Zákazníka, i když je to před fyzickým dodáním Výrobku, aby se vyhnula lhůtě pro autorizaci transakce (24 dní). Společnost SkinLabo si vyhrazuje právo požádat Zákazníka o poskytnutí dalších informací (např. telefonní číslo pevné linky) nebo o zaslání kopií dokladů prokazujících vlastnictví použité Karty. V případě absence požadované dokumentace si společnost SkinLabo vyhrazuje právo Objednávku neakceptovat. V žádném okamžiku procesu nakupování se společnost SkinLabo nemůže dozvědět informace o kreditní kartě kupujícího, které jsou přenášeny prostřednictvím zabezpečeného připojení přímo na internetové stránky banky, která transakci provádí. Žádné počítačové archivy společnosti SkinLabo tyto údaje neuchovávají. Společnost SkinLabo nenese v žádném případě odpovědnost za podvodné nebo neoprávněné použití kreditních karet třetími stranami při platbě za Výrobky zakoupené na Stránkách.

 

6.2. Dobírka

V mezích stanovených vládním nařízením č. 231/2007, ve znění pozdějších předpisů, může být platba Objednávky provedena v hotovosti Přepravci, který doručí Výrobky, a to pro následující země: Itálie, Španělsko, Portugalsko, Řecko, Slovensko. Služba dobírky (platba hotovostí při doručení zásilky) je zpoplatněna příplatkem za Objednávku částkou ve výši 3,00 € včetně DPH.

Přesná částka zakoupené Objednávky musí být v době doručení zásilky k dispozici v HOTOVOSTI. Přepravce nepřijímá šeky a nemůže proplatit rozdíl mezi částkou, kterou hradí Zákazník a cenou za Objednávku.

Platba na dobírku je k dispozici pouze a výhradně v Itálii, Španělsku, Portugalsku, Řecku a na Slovensku za příplatek 3,00 € včetně DPH a v každém případě pouze a výhradně do výše každé jedné Objednávky v hodnotě 120 €.

6.3. PayPal

Immagine che contiene Elementi grafici, Carattere, grafica, Blu elettricoDescrizione generata automaticamente

Zákazník může jako způsob platby zvolit PayPal a nákup dokončit po přihlášení přímo do svého účtu. Pokud ještě nemá účet PayPal, může si ho založit registrací na přihlašovací stránce společnosti PayPal. Tento způsob platby nemusí být dostupný ve všech zemích.

Další informace o placení prostřednictvím služby PayPal, včetně všeobecných smluvních podmínek a evropských standardních informací o spotřebitelském úvěru, naleznete zde: https://www.paypal.com.

6.4. Scalapay

Immagine che contiene Carattere, testo, Elementi grafici, schermataDescrizione generata automaticamente

Po registraci na platformě Scalapay si Zákazník může zvolit, zda chce Objednávku uhradit v pohodlných bezúročných měsíčních splátkách. Tento způsob platby nemusí být dostupný ve všech zemích.

Další informace o placení prostřednictvím služby Scalapay, včetně všeobecných smluvních podmínek a evropských standardních informací o spotřebitelském úvěru, naleznete zde: https://www.scalapay.com.

6.5. Klarna

Immagine che contiene Carattere, Elementi grafici, logo, testoDescrizione generata automaticamente

Při registraci na platformě Klarna si Zákazník může při platbě na pokladně vybrat jeden z následujících způsobů platby:

1. Uhradit celou částku kartou hned bez úroků

2. Uhradit částku ve třech splátkách kartou, bez úroků

3. Uhradit částku kartou po 30 dnech bez úroků

Další informace o placení prostřednictvím služby Klarna, včetně všeobecných smluvních podmínek a evropských standardních informací o spotřebitelském úvěru, naleznete zde: https://www.klarna.com.

Tento způsob platby nemusí být dostupný ve všech zemích.

6.6. Satispay

 Satispay

Pokud při platbě na pokladně si jako způsob platby Zákazník vybere službu Satispay, může platbu potvrdit přímo z aplikace ve svém telefonu.

Další informace o placení prostřednictvím služby Satispay, včetně všeobecných smluvních podmínek a evropských standardních informací o spotřebitelském úvěru, naleznete zde: https://www.satispay.com.

Tento způsob platby nemusí být dostupný ve všech zemích.

6.7. Bankovní převod

Tento způsob platby není možný.